W naszym sklepie możesz dokonać płatności na dwa sposoby :

przelewem bankowym (przedpłata) na  poniższe dane, w tym przypadku do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Pracownia Faramuszka
ul. Nowy Świat 78
32-061 Rybna
nr konta: 42 1910 1048 2101 5107 1585 0001

 

– z użyciem szybkiego przelewu realizowanego przez Przelewy24, wówczas od razu dostajemy informację o dokonanej przez Ciebie płatności i możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

 


 

Towar zamówiony w naszym sklepie internetowym z wysyłką na terenie Polski dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (usługa Pocztex Kurier48), Paczkomatów lub kuriera DHL, wedle wyboru Klienta. Koszt wysyłki uzależniony jest od całkowitej wagi i wymiarów zamówionego towaru i jest podawany podczas składania zamówienia.

 

Czas dostarczenia przesyłki jest zależny od wybranego sposobu dostawy. Pocztex Kurier48 dostarcza paczki w 48 godzin od nadania, Paczkomaty 24 do 48 godzin, a kurier DHL w 24 godziny. Prosimy pamiętać, że wszystkie dostępne w naszym sklepie przedmioty są wykonywane ręcznie dlatego do tego czasu należy doliczyć czas potrzebny na wykonanie wybranego produktu, podany w opisie oferty.

 

Przesyłki nadawane przez nas pocztą i kurierem są ubezpieczone. Warunkiem uwzględnienia ewentualnej reklamacji jest sprawdzenie przesyłki przy odbiorze od kuriera/listonosza/na poczcie.

 

Przesyłki zagraniczne wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki uzależniony jest od całkowitej wagi zamówionego towaru i jest podawany podczas składania zamówienia. W cenę wysyłki wliczone jest opakowanie.