W naszym sklepie możesz dokonać płatności na trzy sposoby :

przelewem bankowym (przedpłata) na  poniższe dane, w tym przypadku do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Pracownia Faramuszka
ul. Nowy Świat 78
32-061 Rybna
nr konta: 42 1910 1048 2101 5107 1585 0001

– z użyciem szybkiego przelewu lub karty płatniczej za pośrednictwem Przelewy24, wówczas od razu dostajemy informację o dokonanej przez Ciebie płatności i możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

 


 

Towar zamówiony w naszym sklepie internetowym z wysyłką na terenie Polski dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (usługa Pocztex Kurier48) lub kuriera DPD, wedle wyboru Klienta. Koszt wysyłki uzależniony jest podawany podczas składania zamówienia.

Czas dostarczenia przesyłki jest zależny od wybranego sposobu dostawy. Pocztex Kurier48 dostarcza paczki w 48 godzin od nadania, a kurier DPD w 24 godziny. Prosimy pamiętać, że wszystkie dostępne w naszym sklepie przedmioty są wykonywane ręcznie, dlatego do tego czasu należy doliczyć czas potrzebny na wykonanie wybranego produktu, podany w opisie oferty.

Przesyłki zagraniczne wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki uzależniony jest od całkowitej wagi zamówionego towaru i jest ustalany jest indywidualnie poprzez kontakt mailowy. W cenę wysyłki wliczone jest opakowanie.